Konkurs Lowa i Equipped.pl

0

Zawsze chciałeś mieć buty Lowa Elite Desert? Teraz masz szansę je zdobyć konkursie Equipped.pl oraz Butywojskowe.pl. Wystarczy, że odpowiesz prawidłowo na poniższe pytania i do 9 kwietnia 2012 roku wyślesz odpowiedź na adres e-mailowy konkurs@equipped.pl, w wiadomości zatytułowanej KONKURS LOWA.

1. Jaka jest geneza powstania nazwy marki Lowa?
2. Od kiedy Lorenz Wagner rozpoczął produkcję obuwia pod marką Lowa?
3. Na jakie warunki i czyje zapotrzebowanie firma Lowa stworzyła modele Elite Desert?
4. Kto jest oficjalnym dystrybutorem kolekcji Lowa Task Force w Polsce?
5. Jakie jednostki podległe MON i MSW używają obuwia firmy Lowa? Wymień minimum trzy.
6. Jakich modeli butów Lowa używają ww. jednostki? Wymień minimum trzy.
7. W obuwiu firmy Lowa zastosowano rozwiązania odpowiadające za zwiększenie komfortu użytkowania, jakie? Wymień minimum trzy.

Zwycięzca konkursu organizowanego przez Butywojskowe.pl oraz Equipped.pl otrzyma buty Lowa Elite Desert oraz dedykowane do nich skarpetki i środek do pielęgnacji obuwia. Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie drogą mailową na e-mail konkurs@equipped.pl. W treści wiadomości proszę podać numery pytań oraz odpowiedzi do nich, a także następujące dane: imię i nazwisko, telefon kontaktowy oraz adres e-mail.

Zwycięzcą zostanie osoba, która odpowie prawidłowo na pytania z zakresu 1-4, a w pytaniach 5-6 poda najwięcej prawidłowych odpowiedzi. Jeśli takich zgłoszeń będzie więcej niż jedno, nagroda główna zostanie rozlosowana pomiędzy uczestnikami z największą liczbą prawidłowych odpowiedzi, a kolejne dwie osoby otrzymają zestawy gadżetów od Equipped.pl

Odpowiedzi bez danych kontaktowych nie będą brały udziału w konkursie. Konkurs trwa do 9 kwietnia 2012 roku, do godziny 2400. Zgłoszenia wysłane później nie zostaną przyjęte. Zwycięzca lub zwycięzcy zostaną ogłoszeni 11 kwietnia 2012 roku i dodatkowo zostaną poinformowani drogą mailową lub telefoniczną.

 

AKTUALIZACJA 11.04.2012

UWAGA! UWAGA! Konkurs LOWA został rozwiązany – najwięcej prawidłowych odpowiedzi udzielił Andrzej Sak i w nagrodę otrzymuje parę butów Lowa Elite Desert oraz dedykowane do nich skarpetki i środek do pielęgnacji obuwia. Nagrody pocieszenia, zestawy gadżetów od Equipped.pl, otrzymują Wojciech Wilk i Andrzej Łastowski. Zwycięzcom gratulujemy wiedzy, a wszystkim dziękujemy za udział w konkursie Butywojskowe.pl oraz Equipped.pl