Hadżi Market

Equipped.pl Hadżi Market

Ze względu na robotę, którą wykonujemy, przez nasze brudne łapska przechodzi sporo różnego sprzętu. Często dostajemy od firm fajny sprzęcior, który zastępuje to, co do tej pory mieliśmy. Czasem kupimy coś, co nam nie pasuje albo okaże się zbędne. No i szafy mają ograniczoną pojemność. Czasem nasi znajomi chcą się czegoś pozbyć. Doszliśmy do wniosku, że sprawę najlepiej ogarnąć we własnym zakresie, zamiast płacić pośrednikom za aukcje, itd. Aha, nie umieszczamy tu żadnych ofert ze sklepów.

Poniżej będziemy umieszczać sprzęt, który chętnie wymienimy na bilety NBP, euro, dolary albo funty – zasadniczo ceny są do sensownej negocjacji. A jak się nie podoba to nie marudzić. Żadnego chińskiego szitu, wyłącznie dobry i oryginalny sprzęcior.

Kontakt w sprawie zakupów: equipped@equipped.pl

Oświadczenie: Wszystkie niżej wymienione przedmioty są własnością prywatną i sprzedawane są wyłącznie jako przedmioty kolekcjonerskie. Nie wystawiamy faktur, rachunków i paragonów. Nie udzielamy gwarancji, ale jeżeli coś po drodze stanie się z sprzętem albo rozmiar nie będzie pasował to się dogadamy.

AKTUALIZACJA: 14.08.2018 – ZAPRASZAMY NA WWW.TACMKT.COM 

 

 

S&S Precision Manta Strobe MS-0013 [mamy, używamy, polecamy]

manta strobe 01manta strobe 02 manta strobe 03
Nowa i nieużywana lampa stroboskopowa S&S Precision Manta Strobe w wersji MS-0013. Jeszcze w oryginalnym kartoniku. 100% oryginał.

Cena w Europie to 419EUR

Cena Equipped.pl: 800PLN + przesyłka.

Crye Precision AC Combat Shirt AOR2

crye precision aor2 cs 01crye precision aor2 cs 02crye precision aor2 cs 03crye precision aor2 cs 04
crye precision aor2 cs 05crye precision aor2 cs 06
Nowa i nieużywana bluza bojowa Crye Precision Combat Shirt AC (II generacja), do noszenia pod kamizelkę. Rękawy z 50/50 NYCO w kamuflażu AOR2, korpus z termoaktywanego i trudnopalnego materiału Dri-fire. Rozmiar MEDIUM REGULAR lub

MOLLE II Triple Magazine Shingle Woodland

IMG 5665eq
Płaska kieszeń przeznaczona do przenoszenia trzech magazynków do M-4/M-16. Z przodu taśmy MOLLE, do których można dołączyć kolejne kieszenie. Kontrakt Allied Industries. Nowa i nieużywana.

Cena Equipped.pl: 50PLN + przesyłka.

MOLLE II Medical Pocket Woodland

IMG 5661eq
Uniwersalna kieszeń zapinana zamkiem błyskawicznym. Może służyć jako apteczka albo utility. Produkcja Specialty Defense. Nowa i nieużywana.

Cena Equipped.pl: 50PLN + przesyłka.

MARSOC FSBE II Flashbang Pocket, Coyote Brown

IMG 5647eq

Kieszeń na flashbang z zestawu FSBE II używanego przez MARSOC. Kontraktowa (daty od 2007 do 2010), producent Allied Industries/The Resource Center. Nowe i nieużywane.

Cena Equipped.pl: 50PLN/szt. + przesyłka.

MARSOC FSBE II M-60 Pouch, Coyote Brown

IMG 5657eq
Kieszeń utility lub na taśmę do karabinu maszynowego z zestawu FSBE II używanego przez MARSOC. Kontraktowa – 2009 rok. Producent Eagle Industries. Nowa i nieużywana. Została jedna sztuka.

Cena Equipped.pl: 150PLN + przesyłka.

MARSOC USMC IFAK, Coyote Brown WCZESNA GENERACJA

IMG 5663eq
Kieszenie medyczne piechoty morskiej, często wykorzystywane z zestawami FSBE II używanymi przez MARSOC. Mogą służyć jako apteczki albo kieszenie uniwersalne. Kontraktowe – 2005 rok, wczesne modele z czarną klamrą. Producent Allied Industries. Nowe i nieużywane.

Cena Equipped.pl: 55PLN/szt. + przesyłka.

Ładownice Tactical Tailor SAW 200rd Pouch Olive Green – OLDSKUL

eq hm tt200rd 01eq hm tt200rd 02

Prawdziwy oldskul. Ładownica przeznaczona do przenoszenia 200 nabojów 7,62×51 do karabiny maszynowego M60. Zamykana klamrą oraz rzepem. Cordura 1000D w kolorze Olive Green. Mocowanie klipsami MALICE, dwa w zestawie. Stara wersja bez PALSów!

Linki do Tactical Tailor (nowa wersja)

Cena w USA: 38,75USD (jakieś 120PLN).  Cena Equipped.pl: 100PLN + przesyłka