Future Soldier 2012

0

Future Soldier 2012 thumbW dniach 17-19.10.2012 roku odbyła się szósta edycja konferencji Future Soldier połączonej z wystawą. W odróżnieniu jednak poprzednich edycji w bieżącym roku obie imprezy zostały rozdzielona – główna konferencja miała miejsce w Hiszpanii, zaś wystawa w czeskiej Pradze. Była to trzecia odsłona Future Soldier, w której mieliśmy okazję uczestniczyć i zdecydowanie odróżniała się od poprzednich

Poza brakiem konferencji zauważalnie mniej było wystawców – poprzednie wystawy zlokalizowane były w dwóch halach kompleksu wystawowego na praskich Letňanach, a tegoroczna zajęła tylko jedną. Nie znaczy to, że nie było ciekawych ekspozycji, ale było ich zdecydowanie mniej. W poprzednich latach potrzeba było dwóch dni „roboczych”, aby obejść całą wystawę, obejrzeć ciekawe eksponaty i porozmawiać z wystawcami, a teraz w zupełności wystarczył jeden dzień.

Mimo wszystko warto było pojechać do Pragi, nie tylko ze względu na urodę miasta i słynne czeskie piwo, ale choćby po to, by spotkać się z przedstawicielami firm wystawiających się na Future Soldier. Do nich należy między innymi Polartec, Primaloft, Česka Zbrojowka, NFM, Bumar Żołnierz S.A., Camelbak, Revision Eyewear, Meindl oraz Helikon. Nawiązaliśmy tez nowe kontakty, które – mamy nadzieję – zaowocują w niedalekiej przyszłości recenzjami i testami  ciekawego sprzętu na Equipped.pl.

Jeden obraz jest wart tysiąca słów, więc zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią z wystawy w Pradze.