Informacje o Equipped.pl

Witamy na Equipped.pl!

Serwis wystartował 04.01.2011, kiedy uznaliśmy, że dojrzeliśmy wreszcie do stworzenia w polskim Internecie miejsca, w którym wszyscy mniej i bardziej „taktyczni” znajdą coś ciekawego dla siebie. Nie ukrywamy, że naszą inspiracją były takie renomowane serwisy jak MilSpecMonkey czy MililtaryMorons, które na dobrą sprawę nie mają odpowiednika w naszym ojczystym języku. Od kiedy maszyna ruszyła, serwis przeszedł wiele zmian i cały czas idziemy do przodu.

Na Equipped.pl publikujemy opisy sprzętu wojskowego, taktycznego oraz outdoorowego, w tym także recenzje i testy, choć te są z założenia subiektywne. Uważamy, że dobry opis ze zdjęciami pozwoli każdemu zainteresowanemu samemu wstępnie ocenić czy dany produkt spełnia jego wymagania, czy też nie. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, masz własne uwagi – korzystaj z komentarzy. Często pytacie się dlaczego nie pokazujemy sprzętu X lub Y – jeżeli coś na starcie jest do niczego, albo wymaga poprawek od razu informujemy o tym producenta. Chińskiego badziewia i podobnego szmelcu u nas nie będzie.

Na co dzień pracujemy w „branży”, stąd mamy dostęp do wielu wydarzeń, miejsc i sprzętu, które dla przeciętnego Kowalskiego są poza zasięgiem – postaramy się w możliwie dokładny sposób relacjonować to, co zobaczymy czy też czego przyjdzie nam używać. W testach wspiera nas grono instruktorów różnych specjalności, a także żołnierzy i funkcjonariuszy z elitarnych oddziałów, zarówno byłych, jak i obecnych. Jesteśmy na wszelkich imprezach w kraju i w miarę możliwości oraz skromnego budżetu, próbujemy być na najważniejszych imprezach zagranicznych. Staramy się współpracować z wieloma firmami, odkrywać nowości – chcemy wspierać w szczególności polskie firmy!

Masz ciekawy produkt i chcesz, abyśmy umieścili test? Skontaktuj się z nami!

Mr. S. & Mr. S.