365 dni Equipped.pl

0

Dokładnie rok temu, 4 stycznia 2011 uruchomiliśmy serwis Equipped.pl (oficjalnie, a nieoficjalnie kilka dni wcześniej, ale był to etap testów i poprawek), by stworzyć w polskim Internecie miejsce, które odwiedzać będą wszyscy zainteresowani sprzętem taktycznym i outdoorowym. Chyba nam się to udało, choć do przodujących pod tym względem, anglojęzycznych serwisów, jeszcze nam trochę brakuje – cóż, taka specyfika polskiego rynku, a i docieralność polskojęzycznego serwisu jest zdecydowanie mniejsza, niż anglojęzycznego. Mamy jednak nadzieję, że firmy działające na naszym rynku dostrzegą mimo wszystko potęgę takiego medium, jak Internet, a ze swej strony myślimy nad pewną formą „dwujęzyczności” Equipped.pl, ale raczej w formie streszczeń, niż pełnych opisów. Czas pokaże.

Minął rok, więc jest okazja do dokonania podsumowań.

Minione 365 dni dla Equipped to:
– 57404 odwiedzin, 25825 Unikalnych Użytkowników, 157025 odsłon (wg Google Analytics)
– 508 fanów na Facebooku;
– 75 wpisów (głównie opisy/recenzje sprzętu + relacje z wydarzeń);
– 5 konkursów z (chyba) atrakcyjnymi nagrodami;
– mini-forum dyskusyjne na forum Tactical.pl.

Małe zestawienie znajdziecie poniżej:

Dużo? Sporo, fakt, ale chcemy i będziemy robić wszystko by działo się więcej. Okazuje się, że niektóre firmy działające w Polsce, ale także zagraniczne, są zainteresowane taką formą promocji swoich produktów, jaką oferujemy na łamach Equipped.pl – dzięki temu mogliście zapoznać się z produktami zupełnie w Polsce nieznanych firmy amerykańskich czy brytyjskich. Nagrody w najnowszym, urodzinowym konkursie to również efekt współpracy ze znanymi światowymi producentami – norweskim NFM i amerykańskim Polartec. Zapraszamy na strony naszych Partnerów, do których odnośniki znajdziecie w menu po prawej stronie!

Ale chcemy więcej! Mamy nadzieję, że sił (i czasu!) nie zbraknie i ten rok przyniesie nowe wyzwania, ale i nowe sukcesy, nowy sprzęt do testów i nowe kontakty. Bo chcemy skupiać się na rzeczach nowych, choć – jeśli taka będzie Wasza wola – możemy też opisywać sprzęt starszy, ale rzadko spotykany. Pytajcie, proponujcie, krytykujcie, podpowiadajcie – do tego celu stworzyliśmy nasze mini-forum.

Rozpoczęliśmy także współpracę z camoshop.pl, czyli producentem koszulek, bluz, czapek oraz kubków z różnymi nadrukami – dzięki temu niedługo będziecie mogli nabyć koszulki z naszym logo, a szczęśliwcy będą mieli okazję je wygrać w konkursach. Mamy nadzieję, że uda nam się stale podnosić poprzeczkę i publikować coraz ciekawsze teksty. Liczymy też na to, że liczba naszych fanów i osób odwiedzających stronę będzie stale rosła. To dzięki Wam istniejemy!

Pozdrawiamy

Mr. S. & Mr. S